Роздрукувати фото онлайн
0

0 грн

Друк фото Онлайн

Розмір фото

9x13 см

3.8 грн/шт.

10x15 см

3.8 грн/шт.

13x18 см

7 грн/шт.

15x20 см

8 грн/шт.

18x24 см

14.5 грн/шт.

20x30 см

14.5 грн/шт.

30x40 см

42 грн/шт.

30x45 см

46 грн/шт.

30x60 см

59 грн/шт.

30x70 см

70 грн/шт.

30x80 см

81 грн/шт.

30x90 см

92 грн/шт.

Полароїд

7.7 грн/шт.

Тип паперу

Глянцевий
Матовий
0 грн

Як замовити фотодрук в інтеренеті?

 1. Оберіть бажаний розмір та тип паперу і натисніть кнопку "завантажити файли"
 2. У вікні що відкрилось оберіть всі фото які потрібно роздрукувати (для комп'ютерів: зажата клавіша Сtrl+клік по фотографії виділить додаткове фото, не знімаючи виділення з попередніх, Ctrl+A - виділить всі фото в папці)
 3. Підтвердіть завантаження, та дочекайтесь поки фото завантажаться на сайт
 4. Все готово, натисніть кнопку "В корзину" і оформіть замовлення

Якщо у вас виникли складності, зверністся за телефоном Якщо у вас виникли складності, зверністся за телефоном (066) 509-26-50 або залиште свій номер і ми вам перетелефонуємо в зручний для вас час (ви обираєте коли ми телефонуємо). або залиште свій номер і ми вам перетелефонуємо в зручний для вас час (ви обираєте коли ми телефонуємо).

Всі фотографії друкуються на професійній фотолабораторії (Noritsu) з використанням спеціального фотопаперу (Fujicolor Crystal Archive) під управлінням досвідчених операторів, також наші фотолабораторії щотижня проходять тест "Хакамада", що Гарантує:

Увага! Так як друк фото це товар під замовлення, ваші фотографії завантажені онлайн, друкуються і відправляються вам після оплати невеликого авансу або повної передоплати (на ваш вибір).

Замовивши у нас фотографії, Ви можете: Отримати його в відділенні Нової Пошти по всій території України або замовити доставку кур'єром додому;


Часто задаваємі питання (FAQ):

 1. Як швидко ви роздрукуєте фото?
  Зазвичай відправка відбувається наступного дня після оформлення замовлення.
 2. Як я можу відстежувати, що відбувається з моїм замовленням?
  Після оформлення замовлення наш менеджер обов'язково зв'яжеться з вами, надасть ттн, повідомить дату відправки/отримання.
 3. Не виходить завантажити фото, що мені робити?
  Існує кілька рішень даного питання: завантаження фото на файлообмінник, відправка архіву з фото нам на пошту/месенджери та ін... Яким би способом ви не вирішили скористатись, краще зв'яжіться з нами і менеджер підкаже оптимальне рішення саме для вашої ситуації.
 4. Ви друкуєте так, як фотографії були відправлені?
  Ми завжди намагаємось друкувати фотографії, такими якими ви завантажуєте їх на сайт, але іноді обраний формат і розмір фото несумісні, наприклад ви завантажили фото 1500x2000px (пропорція - 3х4), а обрали тип паперу 10х15 (пропорція - 2х3), коли є такі розбіжності наш оператор на місці приймає рішення щодо кожної фотографії окремо, обрізати край чи додати білі поля. Це досвідчені оператори які роздрукували мільйони фотографій - десяткам тисяч задоволених клієнтів, вони на місці вирішують як краще підігнати фотографію, щоб отримати максимально красивий результат. Але, якщо ви знаєте краще як треба надрукувати ваші фото, обов'язково залиште коментар до замовлення, з проханням зв'язатися з вами.
 5. Чому потрібен аванс?
  Фотодрук – це товар під замовлення, якщо раптом ви передумаєте забирати товар, витратні матеріали будуть втрачені в пусту, аванс показує – вашу впевненість у тому, що ви заберете ваші фотографії з пошти.
 6. Як швидко зв'яжеться зі мною менеджер для уточнення деталей?
  Ваші замовлення обробляються в робочий час у порядку черги, зазвичай при замовленні у будній день, ми зв'яжемося з вами протягом двох годин, якщо ж ви робите замовлення у вихідний день, менеджер зв'яжеться з вами вранці наступного робочого дня.
 7. А чи можна роздрукувати фото ще більшого розміру?
  На фотопапері максимальний розмір друку 30х90см, але ми також друкуємо на інших типах паперу, де розміри сягають до 1,5х18 метрів.
 8. Я можу якось пришвидшити відправку?
  Так, обираючи спосіб оплати LiqPay (онлайн оплата) ви значно спрощуєте і прискорюєте швидкість обробки вашого замовлення, а отже і відправки.
 9. Я знаходжусь в Одесі, Києві, Львові або будь якому іншому, навіть самому маленькому населеному пункті України, як я отримаю замовлення?
  Ми відправляємо замовлення Новою Поштою, це зручно і надійно, доставка не займе більше 3-х днів, а в більшості випадків це 1-2дні.

Не знайшли відповідь на своє запитання? Звертайтесь до нас зручним способом зв'язку, будемо раді відповісти на ваше запитання.